pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 listopada 2012
  • wyświetleń: 4713

Konkurs w Przedszkolu nr 7

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj

W Przedszkolu Publicznym Nr 7 w Pszczynie w grupie dzieci 5- letnich "Motylki" w ramach realizacji tematu "Znamy te bajki" we współpracy z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną w Pszczynie - Filia nr 5, został zorganizowany konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona bajka".

Konkurs skierowany był zarówno dla dzieci jak i dla rodziców, a jego celem było: rozwijanie więzi w relacjach Dziecko- Rodzice- Przedszkole; przekazanie wiedzy na temat różnorodnych form plastycznej wypowiedzi oraz rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności.

Konkurs plastyczny pt. "Moja ulubiona bajka" w Przedszkolu nr 7 - 31.10.2012 · fot. Anna Kuglarz


Technika plastyczna, format pracy oraz dobór różnorodnych materiałów był dowolny. Organizatorzy konkursu liczyli na inwencję twórczą dzieci i rodziców i przede wszystkim na wspaniałą zabawę, i tak było.

Już kilka dni po ogłoszeniu konkursu dumne dzieci przynosiły do przedszkola prace, które wykonały wspólnie z rodzicami. Każde dzieło było prawdziwie bajkowe.

W dniu 31 października nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu. Jury w składzie: wychowawczynie grupy, Pani Dyrektor Blanka Bogucka oraz Pani Bibliotekarka Ewelina Blaut, jednogłośnie zdecydowały, iż wszyscy wykazali się wielością pomysłów i różnorodnością technik, i w związku z tym wszystkie dzieci otrzymały nagrody a cztery prace zostały dodatkowo wyróżnione, były to dzieła od: Patrycji Przygrodzkiej - "Piraci z Nibylandii", Kacpra Myszor - "Spider-Man", Bartosza Przemyk - "Czerwony Kapturek", Kacpra Słowik - Spider-Man".

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie i duże zaangażowanie.

Anna Kuglarz, źródło: Publiczne Przedszkole nr 7

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 7 w Pszczynie" podaj