pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2012
  • wyświetleń: 6196

Nauczycielski turniej w kręgle

W środę 14 listopada w kręgielni Hotelu Imperium odbył się I Nauczycielski Turniej w Kręgle. Organizatorem turnieju był pszczyński oddział Związku Nauczycielstwa Polskiego przy wsparciu Starostwa Powiatowego oraz Urzędu Miasta w Pszczynie. Uczestnikami imprezy byli nauczyciele zaproszeni przez organizatora i czynnie związani z życiem sportowym oddziału.

W turnieju zagrało 15 zawodników, którzy drogą losowania zostali podzieleni na dwie grupy A i B. Po 10 rundach eliminacji awans do półfinału uzyskało po 4 najlepiej punktujących zawodników z obu grup, tworząc w ten sposób grupę mistrzowską. Pozostali gracze utworzyli grupę pocieszenia. Po kolejnych 10 rundach poznaliśmy najlepiej punktujących zawodników turnieju w grupie mistrzowskiej. Największą sumę punktów z obu gier uzyskał Leszek Kondzielnik (PZS 2), który o jeden punkt wyprzedził Marka Kloca (ZSP Czarków) i Łukasza Czuchańskiego (PG3).

Nauczycielski Turniej w Kręgle - 14.11.2012 · fot. M. Bienioszek


W grupie pocieszenia nie prowadzono klasyfikacji punktowej. Wszyscy uczestnicy z rąk Prezesa Pszczyńskiego Oddziału ZNP kol.Aliny Michalak otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez ZNP oraz upominki przekazane przez Burmistrza Pszczyny Pana Dariusza Skrobola i specjalnie na tą okazję przygotowane puchary, które ufundował Starosta Pszczyński Pan Paweł Sadza.

Dodatkowym bonusem dla 3 najlepszych zawodników będzie okazja do reprezentowania pszczyńskiego oddziału ZNP w ogólnopolskim turnieju gry w kręgle, który odbędzie się wiosną 2013 r. w Aqua Parku NEMO w Dąbrowie Górniczej.
Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju.
Grupa mistrzowska
1.Leszek Kondzielnik (278 pkt.)
2.Marek Kloc (277 pkt.)
3.Łukasz Czuchański (271 pkt.)
4.Wojciech Bałuch (228 pkt.)
5.Andrzej Mulawa (195 pkt.)
6.Sławosz Pękała (192 pkt.)
7.Alicja Chrapkiewicz (187 pkt.)
8.Marcin Bienioszek (pk)

W grupie pocieszenia zagrali: Gabriela Czerwińska, Grzegorz Kuczera, Marian Ogrodnik, Piotr Włodek, Piotr Dąbkowski, Eugeniusz Machoń, Dawid Ochman i gościnnie Burmistrz Pszczyny Pan Dariusz Skrobol.

Organizator kieruje serdeczne podziękowania za wsparcie w organizacji i przeprowadzeniu turnieju dla Starosty Pszczyńskiego Pana Pawła Sadzy, Burmistrza Pszczyny Pana Dariusza Skrobola oraz Hotelu Imperium.

Marcin Bienioszek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.