pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 listopada 2012
  • 19 listopada 2012
  • wyświetleń: 7092

TV: Stajnie zawieszone w próżni

Nie wiadomo kiedy wyremontowane Stajnie Książęce przejmie Muzeum Zamkowe. Dyrektor placówki twierdzi, że obiekt posiadający usterki nie jest gotowy do przekazania. Innego zdania jest burmistrz Dariusz Skrobol.

- Stwierdzenie, że można było przekazać stajnie w czerwcu mija się z prawdą - dziwi się dyrektor Muzeum Zamkowego, Maciej Kluss. Gospodarz pszczyńskiego zamku, który zgodnie z wcześniejszą umową ma zarządzać Stajniami Książęcymi, podchodzi bardzo sceptycznie do jakości wykonanego remontu oraz dokumentacji technicznej obiektu.

Innego zdania jest burmistrz Pszczyny. Dariusz Skrobol podtrzymuje swój pogląd, że obiekt jest gotowy do przekazania. - Stajnie zostały odebrane pod kątem technicznym. W chwili obecnej możemy je przekazać, ponieważ wszystkie prace są odebrane i obiekt jest gotowy do przekazania - mówi gospodarz miasta.

Zachęcamy do obejrzenia naszego reportażu wideo.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.