pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 listopada 2012
  • wyświetleń: 3530

Uczniowie odwiedzili schronisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach, wrażliwi na pomoc innym, odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Jastrzębiu - Szerokiej.

ZSP Krzyżowice, schronisko Jastrzębie
Uczniowie ZSP w schronisku dla zwierząt · fot. UG Pawłowice


ZSP Krzyżowice, schronisko Jastrzębie
fot. UG Pawłowice


Przez cały październik w szkole trwała zbiórka karmy, słomy i potrzebnych akcesoriów dla psów i kotów. Uczniowie bardzo chętnie włączyli się do akcji, a efektem było zawiezienie prawie 70 kg karmy w różnej postaci, sporej ilości słomy oraz ręczników, kocy, zabawek i innych potrzebnych akcesoriów. Odwiedziny w schronisku są dla dzieci ogromnym przeżyciem, gdyż osobiście mogą zetknąć się z psią dolą.

Dzięki Pani Iwonie Jaszke, która od kilku lat jest odpowiedzialna za schronisko, dzieci mogły wysłuchać kilkunastu historii psiego życia. Zobaczyły taż jak zmienia się teren schroniska, jak poprawiają się warunki dla zwierząt, ale przede wszystkim doświadczyły, że wystarczy jeden mały gest, ale powielony przez wiele osób daje wspaniały efekt.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj