pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 listopada 2012
  • wyświetleń: 2482

Zatrzymany za zabroniony susz

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w swoim domu ukrywał środki odurzające. 30-letni pszczynianin usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Teraz funkcjonariusze ustalają, czy zatrzymany handlował posiadanymi przez siebie narkotykami.

Kryminalni uzyskali informację, że 30-latek może posiadać marihuanę. W trakcie przeszukania znaleziono woreczki foliowe, w których, jak się później okazało, był zabroniony susz. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyznę przewieziono na komendę.

Początkowo, zatrzymany nie przyznawał się do posiadania marihuany. Doświadczenie pszczyńskich śledczych oraz wykonane wcześniej czynności operacyjne przyniosły jednak skutek i ostatecznie pawłowiczanin przyznał się do posiadania prawie 10 gram środków odurzających.

Młodzieniec przewijał się już wcześniej w policyjnych kartotekach do tego typu spraw. Za posiadanie środków odurzających mogą mu nawet grozić 3 lata więzienia. O jego dalszym losie będzie decydował prokurator.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.