pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2012
  • wyświetleń: 2555

Nowy asfalt na Baziowej

Zdaniem wielu mieszkańców Jankowic ul. Baziowa była w najgorszym stanie technicznym. Z początkiem listopada sytuacja diametralnie się zmieniła. Na odcinku 360 metrów położono nową nawierzchnię asfaltową.

Baziowa, Jankowice
Ulica Baziowa w Jankowicach · fot. UM Pszczyna


Baziowa, Jankowice
Ulica Baziowa w Jankowicach · fot. UM Pszczyna


- Mamy bardzo duże potrzeby w zakresie budowy i remontu dróg. Udało nam się w ostatnim czasie zakończyć pracę na ul. Marmurowej oraz drodze transportu w Ćwiklicach. W trakcie realizacji jest ul. Kościuszki. Warto podkreślić, że budujemy także chodniki. W najbliższym czasie powstanie chodnik na ul. Bieruńskiej oraz Powstańców Śląskich. Coraz bliżej do rozpoczęcia budowy chodnika na ul. Żorskiej, na który Urząd Miejski przeznaczy 200 tys. zł. - opowiada burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol

Na ul. Baziowej ekipy budowlańców położyły nowy asfalt na odcinku od skrzyżowania z ul. Złote Łany do skrzyżowania z ul. Kasztanową. Wartość inwestycji wyniosła 139.795,18 zł.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.