pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 5 listopada 2012
  • wyświetleń: 3713

Zdrowe odchudzanie z Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj

Artykuł sponsorowany:

Nie wierzysz w magiczne pigułki odchudzające i diety cud? My też nie! Wierzymy natomiast, że z nadwagą można wygrać dzięki zmianie dotychczasowych nawyków żywieniowych.

Skuteczne i zdrowe odchudzanie z Naturhouse!
Skuteczne i zdrowe odchudzanie z Naturhouse!


Istnieje wiele sposobów odchudzania, aż trudno wybrać spośród pojawiających się ciągle propozycji: dieta Dukana, produkty w proszku zastępujące posiłki (zupy, koktajle) oraz suplementy diety, które zapewniają efekty bez stosowania prawidłowego żywienia. Ale czy są one zdrowe, a jeżeli już nie powodują szkód w naszym organizmie, to czy zapewniają trwałe efekty?

Pamiętajmy, że każda dieta jest ingerencją w nasz organizm. Najlepiej zatem, jeśli będzie dopasowana do jego indywidualnych potrzeb. Oprócz płci, wieku czy przebytych chorób, kluczowe znaczenie mają także wykonywany zawód, styl życia oraz upodobania smakowe. Zazwyczaj nie mamy czasu na szukanie trudno dostępnych produktów spożywczych, a przyrządzanie skomplikowanych potraw może nas skutecznie zniechęcić do stosowania diety. Aby kuracja odchudzającą nie była uciążliwa i przyniosła zamierzone efekty, warto skorzystać z pomocy specjalisty, który dobierze ją do naszych oczekiwań.

Jak działa Naturhouse?

Kuracja w Naturhouse jest przede wszystkim nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Posiłki są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia.

- Na pierwszej konsultacji w naszym Centrum przeprowadzany jest szczegółowy wywiad dietetyczny wraz z dokładnymi pomiarami ciała. Dopiero na tej podstawie ustalamy przyczynę nadwagi i dopasowujemy właściwą kurację połączoną z odpowiednią suplementacją - mówi Anna Cios-Kornaś- dietetyk Centrum Naturhouse w Pszczynie

Suplementy w Naturhouse to naturalne ekstrakty roślinne, znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania, wspomagając kurację na każdym jej etapie.

Indywidualnie dobrany i pełnowartościowy jadłospis to nie jedyna korzyść wynikająca ze współpracy z dietetykiem. Kolejnym pozytywnym aspektem jest systematyczność, którą gwarantują cotygodniowe wizyty. - Podczas procesu odchudzania, często potrzebujemy wsparcia oraz motywacji do dalszej pracy. Zadaniem dietetyka jest także bieżące monitorowanie postępów diety i udzielanie cennych wskazówek- dodaje ekspert. Co więcej, stosowanie się do zaleceń specjalisty, wyrabia w nas właściwe nawyki żywieniowe, które gwarantują utrzymanie idealnej sylwetki również po zakończeniu całego procesu, bez efektu jo-jo.

nturhouse


Dobrą okazją do rozpoczęcia współpracy z dietetykiem jest ogólnopolska akcja "Uwaga Nadwaga" organizowana przez Centra Naturhouse. W ramach kampanii w placówkach Naturhouse w całej Polsce można skorzystać z bezpłatnych konsultacji dietetycznych, połączonych z pomiarami ciała, tkanki tłuszczowej oraz zawartości wody metabolicznej w organizmie. Dodatkowo każdy, kto zapisze się na wizytę, otrzyma ciekawe materiały merytoryczne dotyczące zdrowego odżywania. Ze względu prospołeczny charakter kampanii uwaga Nadwaga, patronem honorowym Akcji został Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny. Akcja potrwa do końca listopada 2012 r.

Aby zapisać się na bezpłatną konsultację wystarczy kliknąć:

naturhouse


Lub umówić się telefonicznie:

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Rymarska 1, Pszczyna
tel. 32 793 58 70
kom. 882 146 626; 601 553 475

Godziny otwarcia:
Poniedziałek, Piątek: 8:00 - 16:00
Wtorek, Czwartek: 11:00 - 19:00
Środa: 10:00 - 18:00

Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626

Naturhouse

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Naturhouse" podaj