pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 listopada 2012
  • wyświetleń: 3577

Uczniowie zwiedzali lotnisko

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj

26 października uczniowie klasy VI z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Krzyżowicach oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Żorach wraz z wychowawcami odbyli "Podniebną Podróż z LOTem".

Dzięki uprzejmości pracowników LOTu, uczniowie mieli okazję zwiedzić najciekawsze miejsca Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Po otrzymaniu pozwolenia wejścia na płytę lotniska i wejścia do samolotu Embraer, po dokonaniu odprawy celnej, uczniowie wreszcie mogli usiąść w fotelach samolotu.

Uczniowie zwiedzali lotnisko - 26.10.2012 · fot. ZSP Krzyżowice, UG Pawłowice


Poznali pracę stewardes, zakres ich obowiązków oraz związane z tym zadania oraz mieli niebywałą okazję zasiąść za sterami samolotu w kapitańskiej kabinie. Każdy z uczniów mógł usiąść w fotelu pilota i pozwolić się ponieść marzeniom. Kapitan cierpliwie wyjaśniał działanie wielu urządzeń oraz niezliczonej ilości przycisków, dźwigni i guzików.

Na zakończenie wycieczki każdy uczeń otrzymał małą paczuszkę z upominkami związanymi z LOTem. Uczniowie również wręczyli kapitanowi oraz stewardesie małą pamiątkę z rysunkiem wykonanym przez jednego z uczniów.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj