pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2004
  • wyświetleń: 1424

Platforma zwyciężyła w Pszczynie

23,32% - tyle wyniosła frekwencja w gminie Pszczyna w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. W porównianiu do skali całego kraju to przyzwoity wynik. Pierwsze miejsce zajęła Platforma Obywatelska - 45,75% głosów, drugie Liga Polskich Rodzin - 13,04%.

1. Platforma Obywatelska, głosów - 4018 (45,75%)
2. Liga Polskich Rodzin, głosów - 1145 (13,04%)
3. Prawo i Sprawiedliwość, głosów - 938 (10,68%)
4. Samoobrona RP, głosów - 606 (6,90%)
5. SLD-UP, głosów - 548 (6,24%)
6. Unia Wolności, głosów - 365 (4,16%)
7. PSL, głosów - 343 (3,91%)
8. SDPL - Socjaldemokracja Polska, głosów - 296 (3,37%)
9. Inicjatywa dla Polski, głosów - 118 (1,34%)
10. Antyklerykalna Partia Postępu "Racja", głosów - 96 (1,09%)
11. Konfederacja ROB, głosów - 73 (0,83%)
12. Unia Polityki Realnej, głosów - 64 (0,73%)
13. Zieloni 2004, głosów - 53 (0,60%)
14. Narodowy Komitet Wyborczy, głosów - 40 (0,46%)
15. KPEiR - PLD, głosów - 33 (0,38%)
16. Polska Partia Pracy, głosów - 27 (0,31%)
17. Ogólnopolski Komitet Obywatelski "OKO", głosów - 19 (0,22%)

Lista nr 1
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej
głosów - 4018

1. BUZEK Jerzy, głosów - 2493
2. RZYMEŁKA Jan Antoni, głosów - 191
3. HANDZLIK Małgorzata Maria, głosów - 621
4. KURPIOS Piotr Marian, głosów - 6
5. OLBRYCHT Jan Marian, głosów - 601
6. MOSZYŃSKI Janusz Leonard, głosów - 70
7. ZIENC Piotr Robert, głosów - 11
8. KARDASZ Piotr, głosów - 28
9. ŁUKASZCZYK Zygmunt Karol, głosów - 34
10. GORNIG Kajetan Andrzej, głosów - 19

Lista nr 10
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
głosów - 1145

1. GIERTYCH Maciej Marian, głosów - 799
2. ZADORA Stanisław, głosów - 44
3. ZAPAŁA Stanisław, głosów - 118
4. BORZYMOWSKI Jan Józef, głosów - 13
5. SOSNOWSKI Antoni, głosów - 16
6. DOBRAKOWSKI Longin Jerzy, głosów - 9
7. PRZYBYLSKI Krzysztof, głosów - 30
8. TOMCZAK Mariusz, głosów - 47
9. SANAK Waldemar Józef, głosów - 5
10. POLLAK Rajmund Henryk, głosów - 67

Lista nr 9
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
głosów - 938

1. ROSZKOWSKI Wojciech, głosów - 182
2. KRAKOWSKI Jędrzej Wojciech, głosów - 53
3. SZPYRKA Grzegorz Adam, głosów - 136
4. WRÓBEL Eugeniusz Józef, głosów - 18
5. PINIS Henryk Wiktor, głosów - 25
6. KLOC Izabela Helena, głosów - 449
7. ŻELICHOWSKI Czesław Marek, głosów - 6
8. KOSIŃSKI Artur Mariusz, głosów - 6
9. WOJCIECHOWSKI Maciej Tomasz, głosów - 39
10. GAŁKOWSKI Janusz Piotr, głosów - 25

Lista nr 3
KW Samoobrona RP
głosów - 606

1. SUDOŁ Tomasz Bartłomiej, głosów - 159
2. CZERWIŃSKI Leszek, głosów - 138
3. GRZEGORZEWSKI Damian Paweł, głosów - 53
4. GOGÓŁKA Marek, głosów - 70
5. WITKOWSKI Grzegorz, głosów - 44
6. WIŚNIEWSKI Stefan Wiktor, głosów - 35
7. TROJANEK Jerzy Franciszek, głosów - 24
8. TRYBUS Halina Agnieszka, głosów - 56
9. SZCZEPKOWSKI Janusz, głosów - 29

Lista nr 4
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
głosów - 548

1. GIEREK Adam, głosów - 420
2. MARKOWSKI Jerzy, głosów - 81
3. DRZĘŹLA Bernard, głosów - 19
4. WYGLĘDOWSKI Mieczysław, głosów - 1
5. BARCIK Zofia, głosów - 12
6. JAŹWIEC-KANYION Bożena Barbara, głosów - 2
7. MŁYNARCZYK Irena Stefania, głosów - 8
8. BALT Marek Paweł, głosów - 1
9. ŻAK Justyna Emilia, głosów - 4

Lista nr 12
Komitet Wyborczy Unii Wolności
głosów - 365

1. STANISZEWSKA Grażyna Ewa, głosów - 262
2. PAWEŁKO Mirosław, głosów - 20
3. OSTROWSKI Ryszard Andrzej, głosów - 24
4. BARANOWSKA-DERESZOWSKA Teresa, głosów - 15
5. WOJCIECHOWSKI Dariusz Franciszek, głosów - 6
6. KIEREŚ Małgorzata, głosów - 5
7. GRAMATYKA Michał Sebastian, głosów - 15
8. TERESZKIEWICZ Marek, głosów - 11
9. KOSTKA Wojciech Ryszard, głosów - 6
10. SZYJKOWSKI Tomasz Edmund, głosów - 1

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.