pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 1 października 2012
  • wyświetleń: 5748

Pawłowickie Metamorfozy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

Uczniowie gimnazjum w Pielgrzymowicach prowadzą swojego bloga, na którym można znaleźć wiele ciekawych informacji dotyczących gminy Pawłowice. Publikujemy tekst współautorki bloga - Agnieszki Kajzerek.

Agnieszka Kajzerek, Damian Galusek, Hania Holeksa
Agnieszka Kajzerek, Wójt Gminy Damian Galusek oraz Hania Holeksa. · fot. UG Pawłowice


-----

"Interaktywna Mapa Przemian" to już trzecia edycja projektu dotyczącego zmian, jakie zachodzą w naszym kraju dzięki Funduszom Europejskim. Konkurs organizuje Fundacja Think! i jest on realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej przyznanych w ramach "Konkursu dotacji na promocję Funduszy Europejskich" ogłoszonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

W naszej szkole bierzemy w nim udział po raz pierwszy. Nasza grupa to Hanna Holeksa, Agnieszka Kajzerek i Jakub Bazgier - uczniowie III klasy Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach wraz z opiekunem panią Martą Florkiewicz - Borkowską. Opisujemy, co zmieniło się w Gminie Pawłowice dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.

Wszystko przedstawiamy na naszym blogu Pawłowickie Metamorfozy. Przez okres przynajmniej 6 tygodni będziemy dodawać minimum 3 posty tygodniowo. Na naszym blogu można znaleźć interesujące wywiady, filmiki, zdjęcia, prezentacje, ankiety, a także konkurs. W projekcie staramy się wykorzystać nowoczesne multimedia, które na co dzień wykorzystujemy w szkole.

My, jako mieszkańcy gminy Pawłowice dostrzegamy co się zmienia w naszych wsiach, ale nie wszyscy mają taką możliwość. Często nie zauważamy tego, co nas otacza. Dlatego właśnie pragniemy to przedstawić w nowy i niecodzienny sposób. Staramy się zaangażować w to całą społeczność. Dlatego też założyliśmy profil na facebooku, na którym można na bieżąco śledzić nasze poczynania.

Cały ten konkurs jest to dla nas nie lada wyzwaniem, ponieważ pierwszy jest to nasz pierwszy blog, jaki wspólnie założyliśmy. Staramy się, aby wszystko działało zgodnie z naszym planem. Dzięki temu nie tylko możemy nauczyć się czegoś nowego, ale także spełniamy swoje drobne marzenia. Zapraszamy wszystkich do oglądania i komentowania: www.pawlowickiemetamorfozy.blogspot.com

ab / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj