pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2012
  • wyświetleń: 3673

Uczniowie promują fundusze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

Uczennice gimnazjum w Pielgrzymowicach, Hania Holeksa i Agnieszka Kajzerek, przeprowadziły wczoraj wywiad z Wójtem Gminy, Damianem Galuskiem, dotyczący pozyskanych przez Gminę środków z Unii Europejskiej.

Agnieszka Kajzerek, Damian Galusek, Hania Holeksa
Agnieszka Kajzerek, Wójt Gminy Damian Galusek oraz Hania Holeksa. · fot. UG Pawłowice


Gimnazjalistki biorą udział w konkursie Interaktywna Mapa Przemian. Jest to trzecia edycja konkursu na temat zmian w Polsce, jakie dokonują się dzięki dotacjom pozyskanym z Funduszy Europejskich.
Oprócz Hani i Agnieszki, w projekcie bierze udział ich kolega Kuba, który dba o sprawy techniczne (prowadzenie bloga, fanpage-u na facebooku). Cała trójka postanowiła wziąć udział w tej edycji konkursu, aby pokazać wszystkim, że dzięki dofinansowaniom z Funduszy Europejskich zmieniają się nie tylko duże miasta, ale także mniejsze miejscowości i wsie.

Dlatego przez co najmniej 6 tygodni będą umieszczać artykuły, filmy, prezentacje, wywiady oraz inne ciekawe multimedia, które przedstawią zmiany, jakie zaszły i cały czas zachodzą na całym obszarze Gminy Pawłowice, dzięki dofinansowaniom z Funduszy Europejskich.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj