pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2012
  • 26 września 2012
  • wyświetleń: 7115

Prywatna Klinika w Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

Zaplanowany na koniec września w Hotelu Imperium w Pszczynie spektakl "Prywatna Klinika" w reżyserii Jerzego Fedorowicza został odwołany z przyczyn niezależnych od organizatora.

prywatna klinika


prywatna klinika


prywatna klinika


---

Informacja z 12 sierpnia:

Końcem września Hotel Imperium zaprasza na spektakl "Prywatna Klinika" w reżyserii Jerzego Fedorowicza. Spektakl Prywatna Klinika to komedia, która zadowoli każdego widza szukającego w teatrze rozrywki. Jest to historia osób związanych ze sobą w różny sposób, które wzajemnie się oszukują, kochają i nienawidzą jednocześnie.

Sztuka opowiada o miłości i zdradzie, ale z przymrużeniem oka. Perypetie bohaterów, w jakie zostają uwikłani, mogłyby się przydarzyć każdemu. W końcu następuje finał, w którym wszystko dobrze się kończy.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w recepcji hotelu od 1 września. Spektakl zostanie zaprezentowany 29 września, o godz. 19.00.

Reżyseria: Jerzy Fedorowicz
Przekład: Elżbieta Woźniak
Ruch sceniczny: Monika Myśliwiec
Scenografia: Elżbieta Krywsza
Muzyka: Krzysztof Szwajgier

Obsada:

Harriet - Agnieszka Bieńkowska / Małgorzata Sadowska
Anna - Ewa Kopczyńska
Gordon - Wojciech Leśniak
Alek - Zbigniew Leraczyk
Magda - Ryszarda Celińska
Mildred - Krystyna Gawrońska
Ryszard - Piotr Zawadzki

---

KONKURS:

Dla klubowiczów pless.pl wspólnie z Hotelem Imperium w Pszczynie z okazji spektaklu przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia.

Pojawią się dwa pytania. Zaproszenia wygrają osoby, które jako pierwsze w komentarzach pod artykułem udzielą prawidłowej odpowiedzi. Jedna osoba może wygrać tylko jedno podwójne zaproszenie.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź.

Pytanie nr 1: Jaki tytuł nosi film kręcony w Pszczynie, w którym zagrał Jerzy Fedorowicz, reżyser spektaklu "Prywatna klinika"?

Prawidłowa odpowiedź: Magnat

Jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił drumish. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

Pytanie nr 2: W którym roku Hotel Imperium został zaszeregowany jako hotel czterogwiazdkowy, stając się tym samym pierwszym w Pszczynie obiektem tej rangi?

Prawidłowa odpowiedź: w 2007 roku

Jako pierwszy prawidłowej odpowiedzi udzielił didas. Informacja o sposobie odebrania nagrody zostanie przesłana mailem po zakończeniu konkursu.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj