pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 23 lipca 2012
  • wyświetleń: 2747

Zadbają o kanalizację

Firma "Eco-clean" będzie wykonawcą bieżącej eksploatacji sieci kanalizacyjnej w Goczałkowicach-Zdroju. Firma wygrała przetarg ogłoszony przez Administrację Zasobów Komunalnych.

kanalizacja
Firma "Eco-clean" będzie wykonawcą bieżącej eksploatacji sieci kanalizacyjnej w Goczałkowicach-Zdroju.


Do zadań "Eco-clean" (z siedzibą w Goczałkowicach-Zdroju) będzie należało usuwanie awarii i czyszczenie sieci, przyłączy kanalizacyjnych oraz przywracanie terenu, na którym wystąpiła awaria, do poprzedniego stanu, usuwanie awarii i czyszczenie przepompowni ścieków, naprawa i wymiana urządzeń i armatury zabudowanej na sieci kanalizacyjnej i przepompowniach, przyłączanie dostawców do sieci kanalizacji sanitarnej, a także awaryjna wymiana odcinków sieci kanalizacyjnej.

Do obowiązków wykonawcy związanych z realizacją zamówienia należeć będzie również świadczenie usługi pogotowia kanalizacyjnego polegającej na 24 godzinnej gotowości (w tym: w niedziele i święta). Wszelkie awarie można zgłaszać jak dotychczas - telefonicznie do AZK lub bezpośrednio do wykonawcy.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.