pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2012
  • wyświetleń: 7017

Liczne włamania w powiecie

W ostatnich dziesięciu dniach na terenie naszego powiatu uaktywnili się włamywacze. policja odnotowała w tym czasie kilka takich przypadków. W większości z nich sprawcy pozostają nieznani.

9 lipca złodziej wyłamał okno w piwnicy domu jednorodzinnego przy ulicy Zbożowej w Pszczynie. Skradł złotą biżuterię o wartości 5000 złotych.

Ofiarami złodziei padają też firmy. 12 lipca doszło do włamania do punktu skupu złomu przy ulicy Katowickiej w Pszczynie. Nieznany jeszcze na chwilę obecną sprawca wyniósł pieniądze i laptopa.

Dzień później w Studzionce skradziono 12 butli gazowych na szkodę firmy Gas Pol. Straty wyceniono na 1800 złotych.

W Pawłowicach z punktu skupu złomu przy ulicy Kruczej skradziono... złom miedziany, mosiężny i brązowy o wartości 5 tysięcy złotych. Włamano się także do punku skupu złomu przy ulicy Pszczyńskiej w Miedźnej. Tam złodziej połasił się na urządzenia oraz pieniądze, skradł także złom.

Złodziej pojawił się też w firmie budowlanej przy ulicy Katowickiej w Piasku. Skradł 43 sztuki europalet. W przeciwieństwie do poprzednich kradzieży został już zatrzymany, przestępcą okazał się być 23-latek z Kobióra.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.