pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 lipca 2012
  • 20 lipca 2012
  • wyświetleń: 18697

Trzy baseny przy akwenie w Łące

W piątek 13 lipca na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące dla plażowiczów uruchomiono trzy baseny. Dzięki temu będzie można się kąpać w czasie, kiedy w Zbiorniku Łąckim pojawią się sinice.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące
Baseny na terenie ośrodka w Łące · fot. UM Pszczyna


Najmniejszy basen idealnie nadaje się dla dzieci. Z większych swobodnie korzystać mogą osoby dorosłe. Największy basen ma pojemność 18500 litrów.

- Zdecydowaliśmy się na przygotowania basenów, ponieważ rok rocznie okresie letnim w Zbiorniku Łąckim pojawiły się sinice. W tym tygodniu odbędzie się kolejne badanie. Wygląda na to, że woda jest już czysta. Oczywiście baseny pozostaną do dyspozycji plażowiczów do końca sezonu - powiedział burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące · fot. UM Pszczyna


Do dyspozycji plażowiczów jest także wypożyczalnia sprzętu wodnego, m.in. rowerków, kajaków oraz desek windsurfingowych. Na terenie OSW można biwakować. Bugsy’s Jazz Club, który wynajmuje punkt gastronomiczny (Riwiera Łącka) dba o przygotowanie atrakcji na weekendy. W piątki, soboty i niedziele organizowane są wieczorki muzyczne, taneczne, a także koncerty.

W piątek 27 lipca odbędzie się impreza muzyczna w klimatach jazzowo-klubowych i positiv funk + beatbox. Debiut Planu Beach to pierwsza z cyklu imprez Dobre Relacje, skierowane do aktywnych ludzi, szukających innych form rozrywki i relaksu.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.