• 16 lipca 2012
  • wyświetleń: 2485

Zwycięstwa naszych kolarzy w Osieku

Adam Molitor przed Piotrem Jarominem w juniorach, oraz Kacper Piechaczek w młodzikach zwyciężyli w XVI Wyścigu o Puchar Wójta Gminy Osiek.

Bardzo dobrze spisali się nasi kolarze na szosowym wyścigu w Osieku.
W kategorii młodzik Kacper Piechaczek finiszował najszybciej z dwudziestoosobowego peletonu, niewiele gorzej dwaj nasi kolejni młodzicy Kamil Białończyk był 4, a Mateusz Manowski 5.

XVI Wyścig o Puchar Wójta Gminy Osiek - 15.07.2012 · fot. J.Foltyn, Ada M.

Bardzo ładnie pojechali nasi juniorzy, zwyciężył samotnie Adam Molitor przejeżdżając linię mety 9 sekund przed siedmioosobową grupką kolarzy z której najszybciej finiszował Piotr Jaromin. Bartek Sito zameldował się mecie 21, a Daniel Białończyk 24. W kategorii junior młodszy Maciej Foltyn ukończył wyścig w głównej grupie na 21 miejscu. W wyścigach dziewczyn Joanna Szklanny była 3 w juniorach młodszych, a Edyta Gołek też stanęła na najniższym podium ścigając się z młodziczkami. Kasia Migdoł zajęła 4 miejsce, Natalia Rapior 7 miejsce.