pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 14 lipca 2012
  • 16 lipca 2012
  • wyświetleń: 6173

Porządki w skate parku

Rolkarze i rowerzyści korzystający z pszczyńskiego skateparku w tym tygodniu posprzątali obiekt. Jak sami podkreślają, czują, że nawet przy takich akcjach są zdani tylko na siebie.

Skate Park
Rolkarze sprzątali skate park · fot. matixx / klub pless.pl


Skatepark to dla wielu z nich najważniejszy punkt w Pszczynie. Tu spotykają się ze znajomymi z miasta oraz zapraszają osoby z innych miejscowości. Niestety - jak tłumaczą - teren obiektu często jest zaniedbany i zapomniany przez włodarzy. Z ich obserwacji wynika, że rzadko zaglądają tu osoby odpowiedzialne za porządek i czystość.

A jest co sprzątać. Tylko podczas poniedziałkowej akcji młodzi pszczynianie zebrali dziesiątki butelek, wiele gałęzi i liści, a nawet strzykawki.

Porządki w skate parku - 13.07.2012 · fot. matixx / klub pless.pl


Równocześnie rolkarze i rowerzyści zwracają uwagę na niedziałające od dawna oświetlenie. Zwłaszcza wieczorami, gdy robi się ciemno, w tym miejscu spada poczucie bezpieczeństwa. Nie od dziś wiadomo, że okolice tę upodobali sobie również miłośnicy alkoholowych trunków.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.