pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 15 lipca 2012
  • wyświetleń: 3214

Szkolenie dla szukających pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie zachęca do udziału w szkoleniu w Klubie Pracy, które odbędzie się w dniach od 24 września do 12 października.

71_szukam_pracy.pdf

Uroczyste otwarcie Urzędu Pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie


Szkolenie jest skierowane do osób bez doświadczenia zawodowego, bez motywacji do poszukiwania pracy a także chcących powrócić na rynek pracy po długim okresie braku aktywności zawodowej. Udział mogą wziąć również udział osoby niepełnosprawne.

Szkolenie trwa 3 tygodnie i podzielone jest na dwa etapy. Pierwszy to zajęcia w Klubie Pracy trwające dwa tygodnie, w sumie 40 godzin. Drugi to aktywne poszukiwanie pracy oraz spotkania w Klubie Pracy z uczestnikami oraz liderem (w ramach drugiego etapu szkolenia odbędzie się spotkanie z wizażystką - kosmetyczką, która podpowie Ci jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, jak dostosować makijaż i fryzurę oraz w jaki sposób zrobić dobre wrażenie na pracodawcy).

Dodatkowo, każdej osobie biorącej udział w szkoleniu przysługuje stypendium szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu na szkolenie.

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.