pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 5 lipca 2012
  • 29 lipca 2012
  • wyświetleń: 6270

Wybierz imię dla małego żubra!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Agencja Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej zaprasza do udziału w konkursie na imię dla żubra, który urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów 16 czerwca. Jego mamą jest piętnastoletnia Plista, a tatą czternastoletni Plawiant.

Żubr
Mały żubr urodził się w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w czerwcu. · fot. M. Hławiczka


Imię musi być "męskie" i rozpoczynać się od liter PL, zgodnie z oznaczeniem pszczyńskiej linii hodowlanej której założycielami są Planta i Plejber. Pomysły można przesyłać do 31 lipca drogą listowną lub mailową: "Głos Pszczyński", ul. 3 Maja 9, 43-200 Pszczyna; glos@pszczyna.info.pl lub Pokazowa Zagroda Żubrów, ul. Żorska 5, 43-200 Pszczyna;zagroda@pszczyna.info.pl.

Każda osoba może przesłać tylko jedną propozycję wraz z danymi osobowymi oraz numerem telefonu kontaktowego. W przypadku, kiedy imiona się powtórzą, o zakwalifikowaniu jednego z nich do konkursu zdecyduje losowanie. Oceny nadesłanych propozycji oraz wyboru najciekawszego i najbardziej oryginalnego imienia dokona jury w składzie: Burmistrz Pszczyny - Dariusz Skrobol, prof. Wanda Olech-Piasecka - prezes Stowarzyszenia Miłośników Żubrów, Mieczysław Hławiczka - lekarz weterynarii, Jacek Patyk - prezes Agencji Rozwoju i Promocji Ziemi Pszczyńskiej, Grzegorz Czembor - dyrektor Pokazowej Zagrody Żubrów oraz Jacek Gałuszka - redaktor naczelny "Głosu Pszczyńskiego".

Czas na zgłaszanie propozycji mija 31 lipca. Ogłoszenie wyników nastąpi 10 sierpnia na stronie internetowej Pokazowej Zagrody Żubrów dodatkowo autor zwycięskiego imienia zostanie poinformowany drogą mailową lub telefoniczną.

new / pless.pl
źródło: Pokazowa Zagroda Żubrów

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj