pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 8 lipca 2012
  • 4 września 2012
  • wyświetleń: 5505

Pamiątki na 270-lecie Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Organizatorzy obchodów 270-lecia Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie zwracają się z prośbą o wypożyczenie, bądź przekazanie, zdjęć i wszelkich innych wszelkich pamiątek związanych z historią szkoły.

270-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego - karta zgłoszeniowa

Materiały można przesłać na adres: chrobry270@gmail.com lub dostarczyć do sekretariatu liceum wraz ze zgodą na ich udostępnienie. Wszelkie eksponaty zostaną zwrócone po wykorzystaniu.

Przy okazji zapraszamy do udziału w Zjeździe Absolwentów, który odbędzie się 24 listopada. Szczegóły na stronie www.chrobry-pszczyna.pl. Formularz zgłoszeniowy na stronie szkoły lub w sekretariacie.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj