pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 czerwca 2012
  • 3 lipca 2012
  • wyświetleń: 16243

Wyprzedaż garażowa w Pszczynie?

Mieliście kiedyś okazje być na tzw. wyprzedażach garażowych w Holandii, Niemczech czy Szwecji? Może warto zorganizować taką formę jarmarku w Pszczynie? Są już pierwsi chętni. W Bielsku-Białej kilka dni temu odbyła się pierwsza wyprzedaż garażowa i odniosła spory sukces.

Na takim jarmarku może uczestniczyć dosłownie każdy. Chodzi o wysprzedanie niepotrzebnych rzeczy, które często zalegają na strychu, w piwnicy, czy w garażu. Zresztą zobaczcie jak to wyglądało w Bielsku-Białej.Uwaga - jeśli ktoś w Pszczynie podejmie się organizacji takiego jarmarku, z naszej strony zagwarantujemy bezpłatną reklamę, a patronat nad wyprzedażą może objąć Wujek Franek.

Już w 24 godziny od podania powyższej informacji otrzymaliśmy kilka informacji o takich inicjatywach. Jedna z nich odbędzie się w sobotę 7 lipca od 11.00 do 15.00 w sklepie MishMash przy Placu Targowym 3 w Pszczynie. Będzie to akcja bezgotówkowej wymiany ubrań (płatny będzie wstęp - 5 zł).

Jak podają organizatorzy, nie chodzi tylko o wymianę używanych rzeczy oraz wygrzebywanie nowych nabytków, ale przede wszystkim o spotkanie i poznawanie nowych ludzi, zabawę z przebierankami a także miłe spędzenie czasu. Więcej informacji - zobacz.

Kolejne akcje są w trakcie realizacji, jak tylko poznamy miejsce i datę wydarzenia, poinformujemy o tym na portalu.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.