pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 czerwca 2012
  • wyświetleń: 6315

Nietrzeźwy rowerzysta jechał DK-1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę po godzinie 14.00 na drodze krajowej nr 1 w Pszczynie doszło do wypadku z udziałem pijanego rowerzysty.

64-letni mieszkaniec Bierunia, kierując rowerem w stanie nietrzeźwości- 0,40 mg/l (0,84 promila) zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki Volkswagen Golf, który prowadził 18-latek z Krakowa. W wyniku zdarzenia rowerzysta z ogólnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

To niejedyny wypadek z udziałem pijanego kierowcy w ostatnich dniach. Kilka godzin wcześniej w Rudziczce 19-latek kierował, będąc w stanie nietrzeźwości, VW Golfem. Jazda skończyła się w rowie. Nie wiadomo jeszcze ile promili miał nastoletni kierowca - policja pobrała jednak krew.

Być może wielu innych podobnych zdarzeń udało się uniknąć, ponieważ policja w porę zatrzymywała pijanych kierowców.

21 czerwca w Woli policja zatrzymała 25-letniego wolanina. Mężczyzna kierował Fordem Escortem, mając we krwi 1,82 promila. Dzień później funkcjonariusze złapali na "Wiślance" w Pawłowicach 54-latka, który prowadził Forda Focusa, mając 2,96 promila.

W niedzielę kilka minut po północy policjanci na ulic Kosów w Studzienicach zatrzymali rowerzystę, który miał we krwi 1,51 promila. Po 12.00 w Ćwiklicach na ul. Męczenników Oświęcimskich w ręce funkcjonariuszy wpadł 31-latek z Rudołtowic. Mężczyzna kierował samochodem marki Daewoo, będąc w stanie nietrzeźwości (0,56 promila). Tego samego dnia zatrzymano także 54-letnią pszczyniankę. Kobieta jechała rowerem ulicą Hallera, mimo tego, że miała 1,80 promila.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj