pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 czerwca 2012
  • 26 czerwca 2012
  • wyświetleń: 11988

Foto-dnia: Nakaz jazdy na trawnik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK3" podaj

Każdy kto zdawał egzamin na prawo jazdy wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, że pionowy, okrągły znak z białą strzałką na niebieskim tle - to znak nakazu jazdy (w prawo lub lewo) przed znakiem! Tej lekcji najwyraźniej nie odrobili drogowcy, którzy remontowali ulicę Bogedaina. Ustawili oni taki znak na ulicy Gwardii Ludowej. Szkopuł w tym, że przed znakiem był... trawnik. Był, ponieważ po artykule na portalu pless.pl znak został usunięty.

znak nakazu
Nakaz jazdy w prawo przed znakiem... na trawnik · fot. OSK3


znak nakazu
fot. OSK3


Intencją drogowców był pewnie nakaz skrętu w prawo za znakiem, na ulicę Bogedaina, która była podczas remontu jednokierunkowa. Tak więc albo nie dysponowali odpowiednim znakiem, albo nie mają o tym zielonego pojęcia.

Byłoby po sprawie, gdyby po remoncie błędny znak został usunięty. W końcu ulica Bogedaina znów jest dwukierunkowa, nie ma więc konieczności skrętu w prawo, a tym bardziej na trawnik. Jeszcze w poniedziałek znak stał w tym miejscu, został usunięty dopiero po artykule na portalu.

ups / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

OSK3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "OSK3" podaj