pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 czerwca 2012
  • 25 czerwca 2012
  • wyświetleń: 6794

Przebudowa DK-1 z opóźnieniem

O dwa miesiące przełożono termin zakończenia robót drogowych na goczałkowickim odcinku drogi krajowej nr 1. Prace miały zakończyć się w maju, jednakże obecnie finisz przesunięty został na miesiąc lipiec.

DK-1, Goczałkowice-Zdrój
Remont DK-1 na wysokości Goczałkowic-Zdroju · fot. pless.pl


Na opóźnienia w pracy wskazywali już wcześniej kierowcy, którzy podróżują tą trasą i często w tym miejscu tracą wiele czasu na postój w korkach. Co więcej, dopiero w maju rozpoczęły się prace po wschodniej stronie drogi (w kierunku Katowic).

Przypomnijmy, że prace prowadzone są na 400-metrowym odcinku pomiędzy zjazdem do Uzdrowiska a ulicą Stawową. Wykonuje je Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.A. - Holding z Katowic. Wartość inwestycji to 4.677.990 złotych.

To nie jedyne utrudnienia na DK-1. Kierowcy sporo czasu tracą także na odcinkach na granicy Pszczyny i Piasku oraz w Tychach. Tam również trwają roboty drogowe. Mają być zakończone w 2013 roku.

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.