pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 15 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2798

Nurkowie posprzątają przy zaporze

Za nami:

W sobotę 16 czerwca w Ośrodku Żeglarskim Jacht Klubu PTTK w Wiśle Wielkiej odbędzie się podsumowanie pierwszego semestru nurkowo-pływackiego. Uczestnicy wezmą udział w Święcie Ziemi - sprzątaniu brzegów zapory Goczałkowickiej.

Powstaje klub nurkowy w Pszczynie
Nurkowie posprzątają brzegi zapory Goczałkowickiej


Podczas imprezy zaplanowano zabawę przy muzyce, kiełbaski z grilla oraz grochówkę strażacką. Nad zaporą odbędą się także pokazy nurkowe, pokazy strażackie OSP Pszczyna, pokazy ratownictwa wodnego oraz przejażdżka żaglówkami z instruktorami (Jacht Klub PTTK). Dla uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe koszulki i inne niespodzianki.

Dzieci mogą przyjechać z rodzicami, w innym przypadku wymagana będzie pisemna zgoda opiekunów na wyjazd. Ze względów transportowych organizatorzy proszą o potwierdzenie chęci wyjazdu z dziećmi na adres mailowy skrobol@pszczyna.pl.

Organizatorami akcji są: Klub Płetwonurków Partnur, Jacht Klub PTTK Pszczyna - Komandor Bogdan Bularz, MORiS Pszczyna oraz Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.