pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 czerwca 2012
  • wyświetleń: 8860

Nowa kawiarnia - Cafe Kratka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Cafe Kratka" podaj

Artykuł sponsorowany:

Wiosną w Pszczynie otwarto nową kawiarnię. Cafe Kratka mieści się przy ulicy Bogedaina. To miejsce, gdzie nie tylko możemy napić się wyśmienitej kawy i spróbować pysznego domowego wypieku, ale także zrelaksować się, sięgając po książkę z półki w sali jadalnej, a w słoneczne popołudnia zasiąść w ogródku, delektując się orzeźwiającym lanym piwem.

Cafe Kratka
Cafe Kratka mieści się przy ul. Bogedaina w Pszczynie (w budynku hotelu PTTK).


Od kwietnia w zabytkowym budynku hotelu PTTK, byłym areszcie możemy odwiedzić miejsce, w którym pobyt nie jest przymusowy. Z przyjemnością zjemy tu niedzielny obiad, zaczniemy dzień smacznym śniadaniem, zrobimy krótką przerwę w pracy i wypijemy kawę z przyjaciółmi. Domowe wypieki zachęcają zapachami, a przystępne ceny i miły nastrój powodują, że przybywa stałych bywalców.

Skosztują tu Państwo pierogów w wielu, niebanalnych smakach, lekkich sałatek, a w niedzielę nasycą się potrawami tradycyjnej śląskiej kuchni, takimi jak rosół czy też kluski z roladą i kapustą. Codziennie oprócz dań z karty menu, proponowane jest danie dnia.

Cafe Kratka


Cafe Kratka zaprasza gości hotelowych, turystów oraz zapracowanych mieszkańców Pszczyny do odwiedzenia tego wyjątkowo urokliwego miejsca od godziny 10.00 do 21.00 od poniedziałku do soboty i w niedziele od 13 do 20.

Osoby zainteresowane zorganizowaniem większego przyjęcia do kontaktu pod numerem telefonu: 531-137-218.
ul.

Firma Cafe Kratka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Cafe Kratka" podaj