pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 czerwca 2012
  • 8 czerwca 2012
  • wyświetleń: 18383

Remis 1:1 na początek Euro 2012

Remisem 1:1 zakończyło się pierwsze spotkanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej pomiędzy Polską i Grecją. Na początku była euforia. Polacy prowadzili 1:0 po bramce Lewandowskiego. Potem przeżywaliśmy chwilę zwątpienia kiedy Grecy strzelili wyrównującą bramkę.

Emocje sięgnęły zenitu kiedy Szczęsny otrzymał czerwoną kartkę, a sędzia podyktował rzut karny dla Grecji. Wtedy na wysokości zadania stanął wprowadzony na boisko Tytoń. Obronił rzut karny, a nasi piłkarze chwycili drugi oddech. Niestety Polakom nie udało strzelić zwycięskiej bramki i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Remis na początek Mistrzostw Europy na szczęście niczego nie przesądza. Polacy dalej mają szansę na wyjście z grupy.

Zdjęcia z pszczyńskiej strefy kibica, mecz Polska-Grecja:

Mecz Polska - Grecja na Euro 2012 - pszczyński rynek - 8.06.2012 · fot. pless.pl


Euro 2012: Polska - Grecja - 8.06.2012 · fot. Andrzej Grynpeter


W drugim meczu naszej grupy Rosjanie pokonali reprezentacje Czech 4:1. Patrząc na styl gry Rosjan, nie dziwi fakt, że przed turniejem mówiono o nich, że będą "czarnym koniem" turnieju.

Wracając do naszej zabawy w typowanie wyników - na remis z Grecją stawiało 14% graczy. 158 osób trafiło wynik 1:1, a 73 przewidziało remis. Wynik 4:1 dla Rosjan trafiło 8 osób, a 1301 graczy przewidziało wygraną Rosji.

Na prowadzeniu mamy 116 osób, które zgromadziły po dwóch spotkaniach 8 punktów. Zabawa się jednak dopiero zaczyna. Można do niej dołączyć w każdej chwili. Przypominamy, że zwycięzca zgarnie tysiąc złotych!

Zapraszamy również na wideo-sondę, w której wyniki typują m.in. burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, starosta pszczyński Paweł Sadza, dyrektor MORiSu Dariusz Zuber oraz dyrektor POSiRu Maciej Stieber.Statystyki Waszych typowań:

[typer_mecz=1]

[typer_mecz=2]

Ranking typujących:

[typer_ranking]

new / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.