pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3726

Prawo jazdy: e-mailem lub smsem

Postępująca cyfryzacja procesów administracyjnych wyzwala nowe możliwości w postępowaniu i wprowadzaniu udogodnień dla osób załatwiających sprawy w Starostwie Powiatowym w Pszczynie. Jedną z pojawiających się możliwości jest powiadamianie klientów o wyprodukowanych i przesłanych do starostwa prawach jazdy i dowodach rejestracyjnych.

Nowe godziny pracy starostwa
Starostwo Powiatowe w Pszczynie poinformuje mieszkańców o możliwości odbioru dokumentów.


Przeprowadzone pilotażowo powiadamianie osób, które we wnioskach o wydanie prawa jazdy podały adres e-mail, spotkało się z pozytywnym przyjęciem i osoby te nie musiały przychodzić do Starostwa Powiatowego lub dzwonić i pytać, czy ich dokument jest już do odbioru.

Z budżetu Powiatu Pszczyńskiego wyasygnowano dodatkowe środki na wprowadzenie systemu powiadamiania osób o możliwości odbioru prawa jazdy lub dowodu rejestracyjnego.

W związku z czym, klienci którzy z dniem 1 czerwca będą rejestrować lub występować z wnioskiem o wydanie prawa jazdy i podadzą swój adres e-mail, otrzymają informację następującej treści:
- "Starosta Pszczyński zaprasza po odbiór dowodu rejestracyjnego w Starostwie Powiatowym w Pszczynie";
- "Starosta Pszczyński zaprasza po odbiór prawa jazdy w Starostwie Powiatowym w Pszczynie".

W przypadku braku adresu e-mail, powyższą informację można będzie również otrzymać SMS-em, podając numer telefonu komórkowego.

new / pless.pl, źródło: Powiat

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.