pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4320

Uczniowie PZS nr 2 w komendzie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Uczniowie klas policyjnych z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie włączyli się do projektu organizowanego przez śląską policję mającego na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach.

PZS nr 2, Powiatowy Zespół Szkół, Rolniczok
Uczniowie PZS nr 2 · fot. PZS nr 2 w Pszczynie


PZS nr 2, Powiatowy Zespół Szkół, Rolniczok
Uczniowie PZS nr 2 · fot. PZS nr 2 w Pszczynie


W czwartek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach zostały wręczone uczniom z klas mundurowych kamizelki odblaskowe co zainaugurowało kampanię "Młodzieżowa Służba Ruchu Drogowego".

Uczniowie, którzy przystąpią do projektu będą wspólnie z policją patrolować wyznaczone rejony a ich działania ograniczą się do pouczeń i pomocy w kontaktach z osobami starszymi i dziećmi.

Obecność młodzieży na drogach będzie miała wpływ na kształtowanie pozytywnych zachowań moralnych i społecznych szczególnie wśród młodego pokolenia oraz osób starszych. Działania tego rodzaju mają również zachęcić młodych ludzi do współpracy z policją w trosce o bezpieczeństwo na drodze oraz upowszechnić zasady ruchu drogowego.

Nasi przedstawiciele z PZS nr 2 otrzymali pierwsze 11 specjalnie przygotowanych kamizelek odblaskowych z logo "Młodzieżowej Służby Ruchu Drogowego" i z niecierpliwością oczekują pierwszych patroli.

Jarosław Kinalski

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj