pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 maja 2012
  • wyświetleń: 7808

Paintball: zabawa w Pszczynie!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek nad Dokawą" podaj

Artykuł sponsorowany:

Planowaliście zagrać w paintballa? Zmierzyć się w gronie przyjaciół, znajomych z pracy lub osiedla na żelatynowe kulki wypełnione farbą? Jeśli tak, to Ośrodek nad Dokawą zorganizuje grę na Polnych Domach. Wystarczy zadzwonić pod numer 728-375-789.

paintball


mapa dokawa
Lokalizacja Ośrodka nad Dokawą


Paintball to gra strategiczna o charakterze militarnym, polegająca na wyeliminowaniu przeciwnika lub wykonaniu określonego zadania przy wykorzystaniu karabinka na kulki wypełnione farbą.

Zapraszamy do zabawy: firmy, organizacje, przyjaciół, a także dzieci powyżej 10 roku życia. Paintball to doskonała rozrywka na urodziny oraz imprezy integracyjne i wspaniały sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.

Gra po raz pierwszy przeprowadzona w czerwcu 1981 roku w stanie New Hampshire z inicjatywy Charlesa Gainesa, Hayesa Noela i Roberta Gurnseya; w rozgrywce udział wzięło 12 osób; do gry wykorzystano pistolety do znakowania bydła; zwycięzcą został Ritchie White, nie dostrzeżony przez przeciwników, sam również nie oddał żadnego strzału.

Powstała także jej sportowa, dynamiczna i szybka wersja gry, tzw. speedball. Rozgrywka odbywa się na ograniczonym siatką polu z przeszkodami, zadaniem zawodników jest zdobycie w limitowanym czasie flagi przeciwnika lub wyeliminowaniu graczy drużyny przeciwnej, przy czym każda z tych czynności jest punktowana.

Najpopularniejsze scenariusze to: zdobywanie flagi, blackjack, polowanie na czerwony październik, koktajl, jeńcy.

Koszt zabawy to 50 złotych. W tej cenie otrzymamy: marker, maskę, ubranie (moro), rękawiczki, 200 kulek oraz ciepły poczęstunek. Istnieje także możliwość dokupienia 100 kulek w cenie 12 złotych.

Ośrodek nad Dokawą

43-200 Pszczyna
ul. Polne Domy

tel. 324472118
tel. 324474338
kom. 604277131
kom. 728375789

Ośrodek nad Dokawą

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek nad Dokawą" podaj