pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 maja 2012
  • 5 lipca 2012
  • wyświetleń: 6204

Budowa boiska w Woli

W rejonie ulic Lipowej i Pszczyńskiej w Woli wybudowane zostanie boisko sportowe z trawiastą murawą o wymiarach 105x65 m. Do użytku ma być oddane jesienią. Będzie kosztowało 546.786,98 złotych brutto.

Inwestycja finansowana jest w całości z budżetu gminy. Zakres prac obejmuje: wycięcie darniny, zdjęcie wierzchniej warstwy podłoża, przygotowanie podłoża, wykonanie drenażu w istniejącej podbudowie, wykonanie warstw podbudowy, wykonanie warstwy wegetacyjnej i mikroniwelację oraz wysiew trawy.

Prace wykona firma Nova Sport ze Szczecina, która zaoferowała najniższą cenę - 546.786,98 zł brutto. Etap ten w całości finansowany będzie ze środków pochodzących z budżetu gminy.

W kolejnym etapie wybudowane zostaną trybuny i zaplecze socjalne. Tę część inwestycji przewidziano na 2013 rok, co jest związane z pozyskaniem środków na ten cel z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.