Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2012
  • 27 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 11509

TV: Olimpiada Przedszkolaków

Mnóstwo radości i uśmiechów gościło na twarzach dzieci, rodziców i opiekunów podczas V Pszczyńskiej Olimpiady Przedszkolaków. W sobotę 21 kwietnia w hali POSiR dwadzieścia zespołów szkolno-przedszkolnych i przedszkoli bawiło się na sportowo.

V Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - wyniki
V Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków cz. II - wynikiOrganizatorzy przygotowali 9 konkurencji, puchary i wspaniałe nagrody (instrumenty muzyczne) dla każdej placówki oraz medale i dyplomy dla każdego dziecka.

V Pszczyńska Olimpiada Przedszkolaków - 21.04.2012 · fot. MORiS


Wspaniała atmosfera wpływa na coraz większą frekwencję oraz poziom "sportowy" kolejnych olimpiad. Tym razem najwięcej punktów zdobył Zespół Szkolno-przedszkolny w Jankowicach oraz Przedszkole nr 7 w Pszczynie. Nagrody wręczali burmistrz Pszczyny Grażyna Goszcz, wice-starosta Henryk Kolarczyk oraz dyrektorzy szkół, przedszkoli i dyrektor MORiSu.

Gratulujemy wszystkim przedszkolakom udziału oraz dobrej postawy na Olimpiadzie. Szczegółówe wyniki można obejrzeć w "plikach do pobrania"

źródło: MORiS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.