pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3070

Nowoczesne oczyszczalnie ścieków

Artykuł sponsorowany:

Firma INSTALEKO Sp. z o.o. w Jawiszowicach oferuje jedne z najnowocześniejszych urządzeń do oczyszczania ścieków. Są to wysokiej klasy biologiczne oczyszczalnie ścieków EKOSYSTEM MCA. Bardzo duża skuteczność oczyszczania ścieków została potwierdzona certyfikatem CE na zgodność z normą EN 12566-3+A1. Pozwala to starać się o dofinansowanie budowy takiej oczyszczalni z funduszów ochrony środowiska.

przydomowa oczyszczalnia instaleko
fot. www.instaleko.com


przydomowa oczyszczalnia instaleko
fot. www.instaleko.com


Atutem oczyszczalni EKOSYSTEM MCA jest jej budowa z bardzo odpornych materiałów PP i samonośny korpus. Oszczędza to pieniądze na instalację oczyszczalni, ponieważ pozwala zasypać ją po prostu gruntem z wykopów, oraz minimalizuje czas montażu. Dlatego można ją zamontować we własnym zakresie, bez konieczności wynajmowania wyspecjalizowanej firmy.

Oczyszczalnie te są praktycznie bezobsługowe. Nie dawkujemy żadnych biopreparatów. Oczyszczalnia pracuje bezzapachowo. Nie wydzielają się z niej żadne odory. Plusem jest także minimalna ilość powierzchni potrzebnej na jej instalację. Wystarczy ok. 1,5m2 powierzchni.

Wodę po oczyszczalni EKOSYSTEM MCA możemy odprowadzić do strumienia, rowu, lub do gruntu. Wodę można także wykorzystywać do podlewania i nawadniania ogrodów.

Polecamy sprawdzone rozwiązania i nowoczesną technologię z najwyższej półki w rozsądnych cenach.

Zapraszamy do naszego składu fabrycznego i biura handlowego w Jawiszowicach, przy ul. Mickiewicza 36 (dawny POM).

Tel./fax 32 211 02 79, www.instaleko.com