pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 kwietnia 2012
  • 11 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 11864

Będą nowe utrudnienia na DK-1

Jak poinformował przedstawiciel wykonawcy, firmy Mota Engil CE SA, budującego węzeł Pszczyńskiej obwodnicy, na czwartek, 12 kwietnia planowane jest zamknięcie jednej z jezdni DK 1 (z Katowic w kierunku Bielska-Białej). Ruch odbywać się będzie drugą jezdnią w obu kierunkach.

Obwodnica, węzeł, budowa
Budowa węzła północnej obwodnicy Pszczyny · fot. ZDW Katowice


Jezdnia będzie zamknięta na długości 1138 m. Tymczasowa organizacja została zatwierdzona przez dyrektora GDDKiA, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Wykonawca powiadomił już władze miasta, jednostki pogotowia ratunkowego, policję i inne służby.

O zmianach w organizacji ruchu, które będą dokonywane w miarę postępu prac, będziemy informowali. Budowa węzła obwodnicy zakończyć się ma we wrześniu 2013 roku.

Trwa badanie ofert w przetargu mającym wyłonić wykonawcę obwodnicy łączącej budowany węzeł z DW 935 między Pszczyną a gminą Suszec. W najbliższym czasie ogłoszony zostanie wybór najkorzystniejszej oferty.

new / pless.pl, źródło: ZDW Katowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.