pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 4125

Wystrój wnętrz z Galerią Savoy

Artykuł sponsorowany:

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczne zakupy do Galerii "Savoy", która oferuje wiele pięknych przedmiotów od współczesnych dzieł sztuki po doskonałe repliki arcydzieł z dawnych epok w tym głównie malarstwa. Galeria znajduje się w Pszczynie przy ulicy Kościuszki 18.

Galeria Savoy
Galeria "Savoy" znajduje się przy ulicy Kościuszki 18.


Galeria Savoy


Tematy przewodnie galerii to: Europejska Klasyka, Kolonialna atmosfera, Orientalna egzotyka. Znajdziecie tu Państwo piękne przedmioty do wystroju wnętrz - wspaniałe obrazy klasy muzealnej, portrety, akty, pejzaże, architektura i inne o tematyce klasycznej, romantycznej, religijnej, orientalnej i marynistycznej - będącej raczej rzadkością.

Galeria Savoy


Jedyne w swoim rodzaju stoliki (coffee-table) i konsole z motywami morskimi oraz z kutego metalu ze wspaniałymi blatami z frezowanego marmuru i granitu oraz szlifowanego szkła. Ciekawa ceramika włoska prezentująca niepowtarzalny styl ze słynnego Bassano del Grappa o charakterze użytkowym i dekoracyjnym.

Niepowtarzalne lampy będące wspaniałą dekoracją wnętrz oraz rzeźby z brązu, marmuru i innych materiałów w stylu klasycznym i Art Deco, rzeźba sakralna.

Ponadto wiele innych ciekawych i niespotykanych przedmiotów będących wspaniałą ozdobą wnętrz.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia: poniedziałek - piątek: 12.00 - 18.00

---

Galeria "SAVOY"
43-200 Pszczyna
Ul. Kościuszki 18
www.savoy-galeria.com