Wiadomości

• 27 marca 2012
  • wyświetleń: 1542

Młodzi kolarze w Orzeszu

W niedzielę w Orzeszu odbyły się IV Mistrzostwa Orzesza - Cross Country 2012. Pierwsze sukcesy odnieśli nasi młodzi kolarze, którzy nie mogąc się doczekać ścigania na szosie wzięli udział w tej terenowej kolarskiej imprezie.

Trasa wytyczona była w parku na Górce Św. Wawrzyńca, kolarze w zależności od kategorii pokonywali od 1200m do 20 km. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy: w kat. 10-12 lat drugie miejsca zdobyli Edyta Gołek i Michał Szklanny,w kat. 13-15 lat drugie miejsce zdobyła Natalia Rapior , a trzecie Maciej Foltyn. Mniej szczęścia miała Joanna Szklany, która z powodu upadku nie ukończyła konkurencji.

Dekoracja chłopców kat. 10-12 lat

źródło: LK UKS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj