pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 marca 2012
  • 13 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 6951

"Klimakterium" w Hotelu Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj

Za nami:

13 kwietnia pszczyńska publiczność będzie miała szansę obejrzeć spektakl "Klimakterium". Sztuka zostanie wystawiona w Sali Kongresowej Hotelu Imperium o godzinie 20.15.

Klimakterium


Bohaterkami musicalu są cztery kobiety w wieku "menopauzalnym". Wszystkie mają problemy, z którymi muszą się uporać. Spektakl ma pokazać, że klimakterium jest wpisane w życie kobiety - mają je bohaterki występujące na scenie, ale także kobiety siedzące na widowni - miały, mają albo będą je miały. Jest to czas dla kobiety trudny, co wcale nie znaczy, ze beznadziejny.

Reżyserem sztuki jest Cezary Domagała. W spektaklu wystąpią: Pamela - Elżbieta Okupska; Malina - Ewa Śnieżanka; Krycha - Ewa Złotowska; Zosia - Grażyna Zielińska.

Bilety można kupić w cenie 80 zł w Recepcji Hotelu Imperium w Pszczynie.

---

KONKURS:

Dla klubowiczów pless.pl wspólnie z Hotelem Imperium z okazji spektaklu przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie.

Pojawi się jedno pytanie. Zaproszenia wygra osoba, która jako pierwsza udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Uwaga! Podczas podawania odpowiedzi należy być zalogowanym (należy mieć konto co najmniej 7 dni). Liczy się tylko pierwsza podana odpowiedź.

Pytanie:
W którym roku w Hotelu Imperium została otwarta Sala Kongresowa?

Prawidłowa odpowiedź: w 2006 roku.

Jako pierwsza prawidłową odpowiedź podała jotka. Gratulujemy. Informacja o sposobie odebrania biletów została przesłana mailem.

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hotel Imperium

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hotel Imperium" podaj