pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 lutego 2012
  • wyświetleń: 3365

Wymiana międzynarodowa w LO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W dniach od 29 lutego do 5 marca młodzież i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Chrobrego wraz ze swoimi partnerami z Kalsbeek College w Woerden (Holandia) będą realizować drugą, polską część wymiany międzynarodowej.

Konkurs ortograficzny w Chrobrym
Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie


Dominującą tematyką projektu są zagadnienia związane z problemami współczesności: nietolerancji, ksenofobii oraz ich historycznych źródeł. Uczestnicy wymiany zwiedzą Muzeum Auschwitz- Birkenau oraz Krakowskie Muzeum Fabryki Schindlera. Okazją do wymiany poglądów będą zajęcia warsztatowe oraz dyskusje. W programie znajdzie się też czas na spacer po Pszczynie oraz poznanie zabytków Krakowa. Najbardziej oczekiwaną przez gości z Holandii atrakcją jest... wyjazd w góry.

Kalsbeek College w Woerden po raz pierwszy uczestniczy w wymianie ze szkołą polską. Mamy nadzieję, że udana współpraca w ramach obecnego projektu, przyniesie kolejne równie dobre.
Joanna Sajdok, Barbara Wawrzyczek

Joanna Sajdok, Barbara Wawrzyczek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.