pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lutego 2012
  • 9 marca 2012
  • wyświetleń: 20134

Ponad 250 kobiet na konferencji

Ponad 250 kobiet uczestniczyło w zeszły piątek (2 marca) w konferencji Nowoczesna Kobieta, zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie oraz Fundacje Dress for Success Poland. Specjalnym gościem konferencji była znana dziennikarka Agata Młynarska.

Konferencja Nowoczesna kobieta - 2.03.2012 · fot. Sławomir Kaczmarczyk / PUP Pszczyna


Przy kawie i ciasteczku w Karczmie Kuban dyskutowano m.in. o sytuacji kobiet na rynku pracy (Dyrektor PUP Bernadeta Sojka-Jany) i znaczeniu autoprezentacji (Dorota Stasikowska-Woźniak, założycielka i dyrektorka Dress for Success Poland).O swojej karierze w zawodzie dziennikarskim i o tym co dzieje się z karierami kobiet 40+ pracujących w mediach opowiadała Agata Młynarska.

W debacie dotyczącej nowoczesnej kobiecości wzięły udział: także Gabriela Placha - wójt gminy Goczałkowice, Agata  Tucka-Marek - radna powiatu pszczyńskiego, Otylia Trojanowska - występująca na konferencji w  pięknym stroju regionalnym "Ślązaczka Roku" i Krystyna Fuławka - przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym koło w Pszczynie.

Panie mówiły o swoich sukcesach prywatnych i zawodowych, zgodnie podkreślając rolę rodziny i silnych emocjonalnych więzi z bliskimi, które mogą stanowić o możliwości, chęci i pragnieniu wspierania potrzebujących i pracy wolontariackiej.        
 
Konferencję zakończył pokaz mody biznesowej przygotowany przez Danutę Syc, właścicielkę firmy Lady Style i prezentacja metamorfoz dokonanych w salonie fryzjerskim "Diva".

new / pless.pl, źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.