pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 lutego 2012
  • wyświetleń: 5623

Urzędowy samochód na sprzedaż

Urząd Gminy w Miedźnej wystawił na sprzedaż samochód służbowy Ford Mondeo Trend z 2002 roku. Zainteresowani powinni mieć co najmniej 10 tysięcy złotych.

Jest to pięciodrzwiowy hatchback w kolorze srebrnym (metalik) z silnikiem benzynowym. Przebieg wynosi 272355 kilometrów. Jak zaznacza Urząd Gminy w Miedźnej, pojazd jest w dobrym stanie technicznym, był garażowany i posiada wszystkie niezbędne przeglądy techniczne.

W wyposażeniu dodatkowym auto posiada: ABS, IPS, automatyczną klimatyzację, autoalarm, centralny zamek na pilota, immobiliser, elektrycznie podnoszone szyby, 4 poduszki powietrzne, alufelgi, lusterka boczne regulowane elektrycznie, podgrzewana przednia szyba, światła przeciwmgielne, wspomaganie układu kierowniczego, radio, 2 pary kluczyków.

Pojazd aktualnie ma zamontowane koła z oponami zimowymi, w wyposażeniu znajdują się również koła z oponami letnimi zdatnymi do eksploatacji. Samochód można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu po uprzednim powiadomieniu telefonicznym.

Oferty można składać w zamkniętych kopertach do 6 lutego do godziny 15.00 w Urzędzie Gminy w Miedźnej.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.