Reklama

Wiadomości

  • 22 stycznia 2012
  • wyświetleń: 6376

Sukces nauczycielki oraz uczennicy

W styczniu w Bibliotece Narodowej w Warszawie odbyła się konferencja edukacyjna "Nowe technologie w praktyce szkolnej: Szkoła z klasą 2.0 i Moj@ Edukacja". W jej trakcie wręczano nagrody dla uczestników ogólnokrajowego konkursu "Moj@ edukacja". Laureatkami tego konkursu zostały uczennica oraz nauczycielka Publicznego Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach.

PG nr 3 w Pielgrzymowicach
Sukces nauczycielki oraz uczennicy PG nr 3 w Pielgrzymowicach · fot. UG Pawłowice


Jego organizatorami była Fundacja Teraz Edukacja oraz firmy iSource i Think Global. Patronat medialny nad konkursem objął także portal o nowoczesnej edukacji Edunews.pl. Projekt wspierają partnerzy handlowi Apple. Konkurs polegał na przedstawieniu, w jaki sposób uczysz (się) wykorzystując nowoczesne technologie.

Uczennica pielgrzymowickiego gimnazjum Hanna Holeksa z klasy IIb przygotowała prezentację w programie PREZI pt. "Jak lubię uczyć się języka niemieckiego" i na konferencji w Warszawie uzyskała II miejsce w kategorii uczniowie - gimnazjum (zobacz prezentację). Więcej informacji na temat konkursu, jego przebiegu i wyników można znaleźć tutaj.

Nagrodzono także panią Martę Florkiewicz-Borkowską za blog jaki prowadzi dla uczniów z języka niemieckiego na szkolnej stronie internetowej - deutschfun-pielgrzymowice.blogspot.com.

new / pless.pl

źródło: UG Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pielgrzymowicach" podaj