pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 21 listopada 2011
  • wyświetleń: 12924

Śmiertelny wypadek w Kryrach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

Policjanci z Pszczyny ustalają okoliczności śmiertelnego, wypadku drogowego, do którego doszło w czwartek w godzinach wieczornych w miejscowości Kryry na ul. Wyzwolenia. Zginął 60-letni rowerzysta z Suszca.

Wypadek został odnotowany 6 minut po godzinie 20.00. Miejsce, w którym doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty jest odcinkiem drogi nieoświetlonej, o małym nasileniu ruchu. Rowerzysta poniósł śmierć na miejscu po tym jak zderzył się z wyprzedzającym go VW Golfem.

Teraz, policjanci posiłkując się opinią biegłego z zakresu ruchu drogowego, zeznaniami kierowcy, danymi zebranymi z protokołach oględzin i w policyjnych notatkach, będą ustalać dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Kierowca samochodu w chwili zdarzenia był trzeźwy. Policjanci poszukują świadków, którzy pomogą w ustaleniu dokładnego przebiegu całego wypadku. Wszystkie osoby, które widziały wypadek proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi tę sprawę; Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie ul. Bogedaina 18 tel. 32 4493290 lub końcówka 293 i całodobowo 997.

new / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj