pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 listopada 2011
  • 3 listopada 2011
  • wyświetleń: 25588

Polsat: Wrocław zagrał Pszczynę

W ostatnich dniach na antenie telewizji Polsat wyemitowany został odcinek paradokumentalnego programu "Trudne sprawy", który przedstawiał zdarzenia w Pszczynie. Trudno jednak doszukać się w nim akcentów z naszego miasta, bowiem materiał był nagrywany na ulicach... Wrocławia.

Trudne Sprawy: odcinek 99 - Pszczyna
Odcinek "Trudnych spraw"


Trudne Sprawy: odcinek 99 - Pszczyna
Odcinek "Trudnych spraw"


Serial "Trudne sprawy" opowiada historie ludzi dotkniętych przez los. Główni bohaterowie, którzy do tej pory wiedli spokojne życie, muszą zmierzyć się z przeciwnościami losu. Przez cały odcinek bohaterowie dążą do rozwiązania problemu, zaś finałowa scena służy zawiązaniu akcji.

Odcinek, którego akcja rzekomo toczy się w Pszczynie opowiada o historii rodziny Frydryków: Stefana, Lucyny i ich 17-letniej córki Sandry. Do mieszkania naprzeciwko wprowadzają się dwaj nastoletni bracia. Dziewczyna zakochuje się w 18-letnim Rafale i zaczyna spędzać z nim coraz więcej czasu. Okłamuje też rodziców i chodzi na wagary. Stefan tymczasem odkrywa, że chłopcy sprzedają pirackie płyty. Składa w tej sprawie zawiadomienie na policję.

Film z pszczyńskiego odcinka ukazał się w serwisie youtube.com:

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.