Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2011
  • wyświetleń: 9355

Radni powiatowi w szpitalu

24 sierpnia z inicjatywy starosty pszczyńskiego Pawła Sadzy w pszczyńskim szpitalu odbyło się spotkanie radnych Rady Powiatu Pszczyńskiego z przedstawicielami Spółki Centrum Dializa - obecnego dzierżawcy szpitala. Na spotkaniu był również obecny Zastępca Dyrektora ds. Medycznych Śląskiego OW NFZ Marcin Pakulski.

W trakcie spotkania poruszane były kwestie dotyczące bieżącej działalności pszczyńskiego szpitala.

Radni powiatowi w szpitalu · fot. Powiat


Radni mieli także okazję zobaczyć przeprowadzone dotychczas przez spółkę inwestycje, mianowicie:
- Dostosowanie starego bloku operacyjnego pod planowany Oddział Kardiologii Inwazyjnej oraz wyposażenie go w nowoczesną aparaturę medyczną
- Wykonany zabudowany podjazd karetek z automatycznie otwieraną bramą wjazdową i wyjazdową, umożliwiający bezpieczny transport pacjentów, niezależnie od warunków atmosferycznych.
- Połączenie Laboratorium Mikrobiologicznego i Laboratorium Analitycznego - poprzez przeniesienie laboratorium analitycznego na parter budynku szpitala i połączenie z laboratorium mikrobiologicznym w sposób zapewniający pacjentom z zewnątrz łatwiejszy i wygodniejszy dostęp do laboratorium oraz kompleksowość usług skomasowanych w jednym miejscu.
- Poradnie Specjalistyczne: o przeniesienie Poradni Ginekologicznej do wyremontowanych pomieszczeń, zapewniających wyższy standard usług i komfort dla pacjentek leczonych w Poradni Ginekologicznej; o przeniesienie Poradni Chirurgii Ogólnej i Poradni Urologicznej do wyremontowanych, klimatyzowanych pomieszczeń na parterze szpitala.
- Remont Oddziału Chirurgii Ogólnej i Laparoskopowej z Chirurgią Krótkoterminową - remont sal łóżkowych i węzłów sanitarnych.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.