pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 lipca 2011
  • wyświetleń: 12177

Nowa karczma i pokoje gościnne

Artykuł sponsorowany:

W drugiej połowie lipca w naszym regionie otwarta została nowa karczma - Kuban Restaurant, w której możemy skosztować wiele pysznych specjałów, a także wypocząć, korzystając z wysokiej klasy miejsc noclegowych (już od 120 złotych za 2 osoby!), a w najbliższej przyszłości również z dużej sali bankietowo-konferencyjnej.

Kuban karczma restauracja
Karczma Kuban - zapraszamy!


Kuban karczma restauracja


Kuban karczma restauracja


Obiekt znajduje się na granicy Pszczyny i Goczałkowic-Zdroju, w pobliżu drogi krajowej nr 1 w kierunku Katowic. Z okazji otwarcia Restauracja przygotowała wiele atrakcji i promocyjne ceny.

W każdy piątek można spróbować pysznego, świeżego pstrąga. Z menu będzie można wybrać pstrąga z grilla, duszonego w warzywach, smażonego lub po góralsku.

W sobotę odbywać będzie się Święto Golonki, która będzie serwowana na trzy sposoby: po bawarsku, gotowana w ziołach oraz na pikantno.

Począwszy od 7 sierpnia, co weekend pobyt w Restauracji umili nam kapela góralska.

W pogodne dni warto skorzystać ze wspólnej propozycji Karczmy Kuban i Stadniny "Mustang, które zapraszają między innymi na profesjonalną (indywidualną) naukę jazdy konnej wraz z wyjazd w teren (w cenie zaledwie 35 zł za godzinę). Dla chętnych organizowany będzie godzinny przejazd bryczką, a także ognisko z kuligiem i zabawą przy muzyce góralskiej.

W Karczmie można nie tylko dobrze zjeść, ale również wypocząć. Dla gości przygotowano wygodne miejsca noclegowe w dobrej cenie, gdzie za pokój dwuosobowy zapłacimy tylko 120 złotych.

Na terenie obiektu, zarówno w karczmie, jak i w pokojach, działa internet bezprzewodowy wifi. W sierpniu otwarta zostanie ponadto sala bankietowo-konferencyjna, z której jednocześnie będzie mogło skorzystać do 450 osób.