pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2011
  • wyświetleń: 4873

Goczałkowice: remont "Górnika"

Zabytkowy budynek "Górnik" przy ulicy Uzdrowiskowej 61 w Goczałkowicach-Zdroju, stopniowo zmienia swój wygląd. W ramach rewitalizacji obiektu rozebrano salę gimnastyczną na I piętrze od strony zachodniej, a w to miejsce wykonano szkielet ścian, które będą częścią drewnianego, zadaszonego tarasu, odtwarzanego zgodnie z historycznym wizerunkiem.

Oprócz wspomnianego tarasu w przebudowie są wejścia do budynku od strony południowej i zachodniej. W trakcie prac remontowych stopniowo likwidowane są bariery architektoniczne - od strony zachodniej zostanie zamontowana platforma dla osób niepełnosprawnych.

Remont budynku Górnik w Goczałkowicach · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Projekt rewitalizacji budynku opracowano w oparciu o stare fotografie. Roboty wykonuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "MASON" Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Wartość robót wyniesie ok. 450 tys. zł. Planowany termin zakończenia inwestycji - 31 sierpnia.

new / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.