pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2011
  • wyświetleń: 13365

Wypadek na DK-1 w Piasku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj

W niedzielę na Drodze Krajowej nr 1 na wysokości Piasku doszło do wypadku, w którym udział brały trzy pojazdy: jeden ciężarowy i dwa osobowe. Ranna w zdarzeniu została 55-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej.

Informację o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie otrzymał o godzinie 22.40. Z relacji zgłaszającego wynikało, że samochód ciężarowy marki Man, jadąc w kierunku Pszczyny, podczas dwukrotnej zmiany pasa ruchu, zderzył się z dwoma samochodami osobowymi marki: Hyundai Accent i Renault Magane.

Do szpitala została przewieziona 26-letnia mieszkanka Bielska- Białej, która kierowała renaultem. Po opatrzeniu została zwolniona do domu. Pod opiekę lekarską trafiła także 55-letnia pasażerka hyundaia. Tu, obrażenia okazały się poważniejsze, jednak niezagrażające życiu kobiety. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi w momencie wypadku.

Po zdarzeniu na drodze odczuwalne były utrudnienia. Związane było to z koniecznością usuwania przez strażaków wycieku paliwa z baku ciężarówki.

W chwili obecnej policjanci ustalają jego dokładny przebieg.

new / pless.pl
źródło: KPP Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje - powiat pszczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje - powiat pszczyński" podaj