pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 19 lipca 2011
  • wyświetleń: 6380

Monitoring w gimnazjum

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Zakończono modernizację systemu monitoringu w Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju. To kolejny etap działań prewencyjnych związanych z bezpieczeństwem uczniów w goczałkowickich szkołach oraz zabezpieczeniem terenu przy ul. Powstańców Śląskich 3.

Gimnazjum Goczałkowice
Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


Gimnazjum Goczałkowice
fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W poprzednich latach wykonano monitoring w Szkole Podstawowej nr 1, a kilka miesięcy temu również w GOSiR-e. Dotychczasowy system ochrony Gimnazjum był niewystarczający - obejmował jedynie sygnalizatory antywłamaniowe i jedną kamerę.

Po modernizacji sieć zabezpieczeń tworzą 4 punkty zewnętrzne i 13 wewnątrz budynku. System ten jest kompatybilny z istniejącymi urządzeniami antywłamaniowymi i jest zaplanowany tak, by w połączeniu z monitoringiem w Szkole Podstawowej i GOSiR zapewnić pełną ochronę całego kompleksu oświatowo-sportowego.

Monitoring wykonała firma Solid Security. Projekt techniczny powstał we współpracy z Radą Rodziców Gimnazjum, która jednocześnie partycypowała w kosztach wykonania - ze środków własnych Rady zakupiono szafę "Rak" zabezpieczającą system.

Maria Ożarowska / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj