pless.pl

Reklama

Wiadomości

  • 18 lipca 2011
  • wyświetleń: 8034

Nowi nauczyciele mianowani

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj

Na początku lipca troje nauczycieli goczałkowickiego Gimnazjum dołączyło do grona nauczycieli mianowanych. Są to: Łukasz Hanke - doradztwo zawodowe, wiedza o społeczeństwie, Piotr Dąbkowski - wychowanie fizyczne oraz Jolanta Łykowska - biologia.

W bieżącym roku szkolnym osoby te zakończyły staż zawodowy trwający 2 lat i 9 miesięcy, sporządziły wymaganą dokumentację a następnie przystąpiły do egzaminu i zdały go z wynikiem pozytywnym. Komisji Egzaminacyjnej przewodniczył Pan Krzysztof Turoń.

W Komisji zasiadali: Dyrektor Szkoły, przedstawiciel Kuratorium Oświaty oraz 2 ekspertów z listy ministerialnej. W czerwcu podobne postępowanie egzaminacyjne przeszła Pani Magdalena Kozik-Orlicka, nauczycielka języka polskiego w SP nr 1.

Kolejne egzaminy odbędą się 19 lipca. O stopień nauczyciela mianowanego będzie ubiegać się troje nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 1. W miesiącach wakacyjnych odbywają się także postępowania kwalifikacyjne na stopień nauczyciela dyplomowanego. O ten awans będzie ubiegać się jedna nauczycielka.

Maria Ożarowska / pless.pl
źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach - Zdroju" podaj