Wiadomości

  • 10 czerwca 2011
  • 8 lipca 2011
  • wyświetleń: 21365

Nowa Restauracja Smak Regionu

Artykuł sponsorowany:

Śląskie potrawy są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju - udowadniają to właściciele Restauracji Smak Regionu w Pawłowicach, przy trasie Skoczów - Katowice. Znajdziemy tam wszystko to, co w naszej regionalnej kuchni jest najlepsze.

Resturacja Smak Regionu
Restauracja Smak Regionu mieści się w Pawłowicach przy ul. Katowickiej 15 (droga krajowa nr 81, trasa Skoczów- Katowice). Restauracja czynna jest codziennie w godzinach od 10.00 do 22.00. Rezerwacje pod nr tel. 32 441 84 51.


Restauracja "Smak Regionu" jest miejscem, gdzie można smacznie i tanio zjeść. Karta dań jest pełna pysznych propozycji. Wystarczy wymienić kilka: ogórkowa jak u mamy, śląski rosół z makronem, udka faszerowane serem z pieczarkami i dodatkiem frytek, rolada śląska z kluskami i konkretny kawał żebra z kapustą zasmażaną i ziemniakami. Do tego perliczka pieczona z kandyzowanymi buraczkami i kluskami oraz udko z kaczki duszone z dodatkiem likieru migdałowego z kaszą gryczaną. Same pyszności.

Dania są nie tylko smakowite, pięknie podane, ale też bardzo obfite. Dewizą właścicieli - jest serwowanie smakowitych potraw za niewielkie pieniądze. Dlatego dania obiadowe zaczynają się tutaj już od 11,90 zł.

Restauracja Smak Regionu · fot. pless.pl


Restauracja, w której szefem i zastępcą szefa kuchni są mieszkańcy naszego regionu, polecają również świeże ryby, wiejskie pierogi oraz ciekawe desery i duży wybór kaw.

Ale wyśmienita kuchnia to nie wszystko. Restauracja wspaniale promuje również ziemię pszczyńską. Do regionalnego charakteru restauracji znakomicie nawiązuje niezwykły wystrój. Ściany restauracji ozdobione zostały malowidłami. Artysta Mirosław Zięcina przeniósł do wnętrza restauracji pszczyńskie uliczki, kamienice i pejzaże, niektóre są odwzorowane w skali 1:1, co robi niesamowite wrażenie.

W tym miejscu zachęcamy Czytelników portalu pless.pl do udziału w ostatniej, piątej edycji konkursu.

Poniżej prezentujemy zdjęcie wnętrza Restauracji. Waszym zadaniem jest przesłanie na adres redakcja@pless.pl, fotografii miejsca, które było inspiracją aranżacji wnętrza. Pierwsza osoba, która prześle do nas zdjęcie - otrzyma nagrodę w wysokości 50 złotych na dania w Restauracji Smak Regionu.

Konkursowe zdjęcie nr 5 - rozwiązane!

restauracja smak regionu


Restauracja Smak Regionu

43-250 Pawłowice
ul. Katowicka 15

tel. 32 441 84 51
kom. +48 506 893 224

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj

Smak Regionu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Smak Regionu" podaj